muzyka.rybnik.pl

radio02 slide-jesiennypatronat

Ruszyło Radio Muzyka Rybnik. Tworzysz muzykę? Wyślij swoją twórczość do Radia Muzyka Rybnik!

Objęliśmy patronat medialny nad nowym albumem Trans Sfer "Jesienny Krajobraz".

Ruszyło Radio Muzyka Rybnik!

radioUruchomiliśmy dziś Radio Muzyka Rybnik - usługę nadającą 24h na dobę i 7 dni w tygodniu muzykę tworzoną przez wykonawców z Rybnika i okolic. Dołącz do nas i słuchaj radia w domu, w szkole lub w pracy za pomocą przeglądarki lub wybranego odtwarzacza audio. Radio Muzyka Rybnik ma na celu przybliżenie bogatej twórczości rybnickich muzyków i promocję lokalnych artystów.

 

Radio Muzyka Rybnik - to usługa polegająca na strumieniowym odtwarzaniu utworów muzycznych przesłanych przez użytkowników portalu. Usługa radia internetowego jest bezpłatna, a do jej używania wystarczy posiadanie przez użytkownika zaktualizowanej przeglądarki internetowej lub programu obsługującego strumieniową transmisję audio.

Player radiowy wbudowany w portal, stworzony jest w technologii HTML5, w związku z tym zalecamy jego uruchamianie na przeglądarkach zaktualizowanych do jak najnowszej wersji. Do słuchania radia na stronie polecamy najnowsze wersje przeglądarek Chrome, Internet Explorer bądź Opera, pozostałe przeglądarki, a zwłaszcza ich starsze wersje, nie do końca radzą sobie jeszcze ze środowiskiem HTML5.

Strumień radia można pobrać także na lokalny program audio zainstalowany w komputerze - klikając na odpowidnią ikonkę Winampa, Real Playera lub Windows Media Playera.

 

Stale czekamy na nowych wykonawców zainteresowanych obecnością na antenie Radia. 

Zasady emisji utworów na antenie Radia Muzyka Rybnik:

- każda lokalna grupa muzyczna lub solista, tworzący własną muzykę, może nadsyłać utwory do emisji na łamach radia

- prosimy o wybór i nadesłanie maksymalnie 5 utworów w formacie .mp3

- nadsyłany materiał muzyczny powinien spełniać minimalne wymagania jakościowe nagrania. Utwory nagrywane w słabej jakości, z dużą ilością szumów, przegłuszone etc - nie będą przekazywane do emisji.

- publikacja nadesłanych utworów na antenie radia jest darmowa

- użytkownicy nadsyłający utwory muzyczne do emisji w radiu internetowym, wyrażają zgodę na ich bezpłatną publikację, a także potwierdzają, że przysługuje im prawo do własności intelektualnej nadesłanych materiałów.

- materiał muzyczny do emisji prosimy wysyłać w postaci załączników na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dołączoną klauzulą "Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych nagrań na łamach Radia Muzyka Rybnik, a także potwierdzam, że przysługuje mi prawo własności intelektualnej do nadesłanych materiałów lub działam za zgodą autora".

- redakcja zastrzega sobie prawo nieemitowania utworów niespełniających minimalnych założeń merytorycznych lub jakościowych.

 

W planach radia jest, między innymi, stworzenie listy przebojów lokalnych artystów oraz rejestracja i emisja odbywających się w mieście koncertów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i do nadsyłania swoich nagrań!

 

 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Facebook

Patronat medialny

190-transsfer-patronat

Nasi partnerzy

Reklama