muzyka.rybnik.pl

radio02

Ruszyło Radio Muzyka Rybnik. Tworzysz muzykę? Wyślij swoją twórczość do Radia Muzyka Rybnik!

Ruszyło Radio Muzyka Rybnik!

radioUruchomiliśmy dziś Radio Muzyka Rybnik - usługę nadającą 24h na dobę i 7 dni w tygodniu muzykę tworzoną przez wykonawców z Rybnika i okolic. Dołącz do nas i słuchaj radia w domu, w szkole lub w pracy za pomocą przeglądarki lub wybranego odtwarzacza audio. Radio Muzyka Rybnik ma na celu przybliżenie bogatej twórczości rybnickich muzyków i promocję lokalnych artystów.

 

Radio Muzyka Rybnik - to usługa polegająca na strumieniowym odtwarzaniu utworów muzycznych przesłanych przez użytkowników portalu. Usługa radia internetowego jest bezpłatna, a do jej używania wystarczy posiadanie przez użytkownika zaktualizowanej przeglądarki internetowej lub programu obsługującego strumieniową transmisję audio.

Player radiowy wbudowany w portal, stworzony jest w technologii HTML5, w związku z tym zalecamy jego uruchamianie na przeglądarkach zaktualizowanych do jak najnowszej wersji. Do słuchania radia na stronie polecamy najnowsze wersje przeglądarek Chrome, Internet Explorer bądź Opera, pozostałe przeglądarki, a zwłaszcza ich starsze wersje, nie do końca radzą sobie jeszcze ze środowiskiem HTML5.

Strumień radia można pobrać także na lokalny program audio zainstalowany w komputerze - klikając na odpowidnią ikonkę Winampa, Real Playera lub Windows Media Playera.

 

Stale czekamy na nowych wykonawców zainteresowanych obecnością na antenie Radia. 

Zasady emisji utworów na antenie Radia Muzyka Rybnik:

- każda lokalna grupa muzyczna lub solista, tworzący własną muzykę, może nadsyłać utwory do emisji na łamach radia

- prosimy o wybór i nadesłanie maksymalnie 5 utworów w formacie .mp3

- nadsyłany materiał muzyczny powinien spełniać minimalne wymagania jakościowe nagrania. Utwory nagrywane w słabej jakości, z dużą ilością szumów, przegłuszone etc - nie będą przekazywane do emisji.

- publikacja nadesłanych utworów na antenie radia jest darmowa

- użytkownicy nadsyłający utwory muzyczne do emisji w radiu internetowym, wyrażają zgodę na ich bezpłatną publikację, a także potwierdzają, że przysługuje im prawo do własności intelektualnej nadesłanych materiałów.

- materiał muzyczny do emisji prosimy wysyłać w postaci załączników na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dołączoną klauzulą "Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych nagrań na łamach Radia Muzyka Rybnik, a także potwierdzam, że przysługuje mi prawo własności intelektualnej do nadesłanych materiałów lub działam za zgodą autora".

- redakcja zastrzega sobie prawo nieemitowania utworów niespełniających minimalnych założeń merytorycznych lub jakościowych.

 

W planach radia jest, między innymi, stworzenie listy przebojów lokalnych artystów oraz rejestracja i emisja odbywających się w mieście koncertów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i do nadsyłania swoich nagrań!

 

 

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2017
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Facebook

Nasi partnerzy

Reklama