muzyka.rybnik.pl

radio02 slide-jesiennypatronat

Ruszyło Radio Muzyka Rybnik. Tworzysz muzykę? Wyślij swoją twórczość do Radia Muzyka Rybnik!

Objęliśmy patronat medialny nad nowym albumem Trans Sfer "Jesienny Krajobraz".

Radio Muzyka Rybnik

muzykarybnikplW ramach działań Portalu Muzyka.Rybnik.pl, uruchamiane jest właśnie radio internetowe, mające na celu promocję utworów muzycznych lokalnych artystów i zespołów. Każdy lokalny wykonawca z Rybnika lub okolic może nadesłać swoje nagrania, które emitowane będą na antenie radia.

Radio Muzyka Rybnik - to usługa polegająca na strumieniowym odtwarzaniu utworów muzycznych przesłanych przez użytkowników portalu. Usługa radia internetowego jest bezpłatna, a do jej używania wystarczy posiadanie przez użytkownika zaktualizowanej przeglądarki internetowej lub programu obsługującego strumieniową transmisję audio.

Zasady emisji utworów na antenie Radia Muzyka Rybnik:

- każda lokalna grupa muzyczna lub solista, tworzący własną muzykę, może nadsyłać utwory do emisji na łamach radia

- prosimy o wybór i nadesłanie maksymalnie 5 utworów w formacie .mp3

- nadsyłany materiał muzyczny powinien spełniać minimalne wymagania jakościowe nagrania. Utwory nagrywane w słabej jakości, z dużą ilością szumów, przegłuszone etc - nie będą przekazywane do emisji.

- publikacja nadesłanych utworów na antenie radia jest darmowa

- użytkownicy nadsyłający utwory muzyczne do emisji w radiu internetowym, wyrażają zgodę na ich bezpłatną publikację, a także potwierdzają, że przysługuje im prawo do własności intelektualnej nadesłanych materiałów.

- materiał muzyczny do emisji prosimy wysyłać w postaci załączników na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z dołączoną klauzulą "Wyrażam zgodę na bezpłatną publikację przesłanych nagrań na łamach Radia Muzyka Rybnik, a także potwierdzam, że przysługuje mi prawo własności intelektualnej do nadesłanych materiałów lub działam za zgodą autora".

- redakcja zastrzega sobie prawo nieemitowania utworów niespełniających minimalnych założeń merytorycznych lub jakościowych.

 

Na chwilę obecną kompletujemy materiał audio lokalnych zespołów i wykonawców. Po uruchomieniu radia - stale istniała będzie możliwość nadsyłania nowych nagrań. W planach radia jest też między innymi stworzenie listy przebojów lokalnych artystów oraz rejestracja i emisja odbywających się w mieście koncertów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i do nadsyłania swoich nagrań.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Facebook

Patronat medialny

190-transsfer-patronat

Nasi partnerzy

Reklama